Predajne nábytku v okrese: Levice

Lencos In - Levice

Slovenský výrobca hotelového, kancelárskeho a bytového nábytku.

Drewmax - Levice

Nábytok je vyrobený z masívneho borovicového dreva. Je možnosť namerenia na farby jelša, orech a dub. Príplatok za morenie je 10% z ceny výrobku. Na žiadosť vyrobíme aj nábytok na mieru. Možnosť zakomponovať prvky ratanu alebo skla. Predajňu nájdete v obchodnom dome Dituria.

Santal - Dolná Seč

Výroba nábytku s možnosťou navštíviť showroom v obci Dolná Seč alebo predajňu v Leviciach.

Michagal - Levice

Predaj značkového nábytku Black Red White.

Kodiak - rustikálny nábytok - Levice

Predaj použitého rustikálneho nábytku a bytových doplnkov.

ART nábytok - Levice

Sedacie súpravy za najnižšie ceny jedine u nás. Viac ako 100 modelov sedacích súprav. Tovar ihneď k odberu. Doprava na vybrané modeli do 10 km zadarmo. Okrem sedacích súprav v ponuke nábytok všetkého druhu.

Byt Centrum - Levice

Predaj nábytku a bytových doplnkov.

Beta nábytok - Levice

Slovenský výrobca sedacích súprav, pohoviek a postelí Vás pozýva na nákup do svojej maloobchodnej predajne nábytku v Leviciach.

Merkury Market - Levice

Merkury Market sa zaoberá predajom výrobkov pre zariadenie interiérov. Okrem kompletného sortimentu nábytku v ponuke bytové doplnky, záclony, koberce, lampy, kúpeľňové vybavenie, dvere, okná či podlahy. Merkury Market ponúka tovar za akciové ceny v akciových letákoch. Tovar odoberá od popredných výrobcov a dodávateľov nábytku a bytových doplnkov.

Jysk - Levice

Obchod s nábytkom a bytovými doplnkami Jysk má za cieľ predávať kvalitné výrobky lacnejšie ako konkurencia. Naším poznávacím znakom sú výhodné ponuky a množstvo akciových letákov. Nakupujeme vo veľkom a preto vieme zabezpečiť našim zákazníkom vždy nízku cenu. S našou ponukou si môžete vybaviť pracovňu, kúpeľňu, detskú izbu, jedáleň, okná, exteriér.

TOPlist

TOPlist NAJ.sk