Predajne nábytku v okrese: Prešov

Senator - Prešov

Predaj vstavaných skríň a šatníkov.

Holandský nábytok - Prešov

Renovovaný holandský nábytok.

AAA bazár - Prešov

Predaj a výkup použitého nábytku.

Grand nábytok - Prešov

Vylepšite si Váš domov so širokou ponukou nábytku.

Romanza - Prešov

Výroba kovaných, romantických postelí. Kuchynské a nábytkové štúdio so zákazkovou výrobou. Otváracie hodiny na zavolanie.

Matrachello - Prešov

Matrachello to sú matrace, postele, rošty. Postele a nočné stolíky sú vyrábané z masívneho bukového dreva. Postele je možné vyrobiť aj v atypických rozmeroch a rôznych farebných odtieňoch. Rošty sú vyrábané zo sibírskej brezy možnosť zvoliť medzi polohovateľným, pevným, výklopným a motorovým roštom.

SpinaliS - Prešov

Zdravotné stoličky SpinaliS Vám umožňujú najzdravší spôsob celodenného sedenia. Stolička využíva senzomotorickú simuláciu vďaka ktorej sa odstránia bolesti v oblasti šije a bedier. Vďaka pohodlnej opierke a podrúčkam poskytuje bezpečné a zdravé sedenie po celý deň.

Bearda - Prešov

Predaj nábytku, sedacích súprav, kuchynských liniek, študentských izieb, sektorového nábytku, postele na mieru, rošty, ortopedické matrace, predsiene a doplnkov, garniží.

DN nábytok - Prešov

Predajňa s nábytkom v obchodnom dome Rozvoj ponúka: sedacie súpravy, pohovky, postele, kuchynské linky, stoly, obývacie izby, predsieňové zostavy, stoličky, kreslá.

Šuma nábytok - Prešov

Predaj moderného a štýlového nábytku, bytových doplnkov. Zameranie na poskytovanie služieb v interiérovom designu a poradenstve.

TOPlist

TOPlist NAJ.sk