Predajne nábytku v okrese: Prešov

Senator - PrešovTopovať!

Predaj vstavaných skríň a šatníkov.

Holandský nábytok - PrešovTopovať!

Renovovaný holandský nábytok.

AAA bazár - PrešovTopovať!

Predaj a výkup použitého nábytku.

Grand nábytok - PrešovTopovať!

Vylepšite si Váš domov so širokou ponukou nábytku.

Romanza - PrešovTopovať!

Výroba kovaných, romantických postelí. Kuchynské a nábytkové štúdio so zákazkovou výrobou. Otváracie hodiny na zavolanie.

Matrachello - PrešovTopovať!

Matrachello to sú matrace, postele, rošty. Postele a nočné stolíky sú vyrábané z masívneho bukového dreva. Postele je možné vyrobiť aj v atypických rozmeroch a rôznych farebných odtieňoch. Rošty sú vyrábané zo sibírskej brezy možnosť zvoliť medzi polohovateľným, pevným, výklopným a motorovým roštom.

SpinaliS - PrešovTopovať!

Zdravotné stoličky SpinaliS Vám umožňujú najzdravší spôsob celodenného sedenia. Stolička využíva senzomotorickú simuláciu vďaka ktorej sa odstránia bolesti v oblasti šije a bedier. Vďaka pohodlnej opierke a podrúčkam poskytuje bezpečné a zdravé sedenie po celý deň.

Bearda - PrešovTopovať!

Predaj nábytku, sedacích súprav, kuchynských liniek, študentských izieb, sektorového nábytku, postele na mieru, rošty, ortopedické matrace, predsiene a doplnkov, garniží.

DN nábytok - PrešovTopovať!

Predajňa s nábytkom v obchodnom dome Rozvoj ponúka: sedacie súpravy, pohovky, postele, kuchynské linky, stoly, obývacie izby, predsieňové zostavy, stoličky, kreslá.

Šuma nábytok - PrešovTopovať!

Predaj moderného a štýlového nábytku, bytových doplnkov. Zameranie na poskytovanie služieb v interiérovom designu a poradenstve.

TOPlist

TOPlist NAJ.sk