Predaj nábytku a bytových doplnkov

Otváracie hodiny, adresy, kontakty a ponuka tovaru od predajcov nábytku a bytových doplnkov
Hlavná stránka » Predajne nábytku v okrese: Námestovo

Daza – Námestovo

Spoločnosť Daza Vás pozýva navštíviť štyri predajne nábytku v Ružomberku, Žiline, Dolnom Kubíne a v Námestove. V predajniach nájdete všetky druhy nábytku od slovenských i zahraničných výrobcov.

Tempo Kondela – Námestovo

V predajni nábytku Tempo Kondela ponúkame široký výber nábytku a bytových doplnkov. Obľúbené sedačky, pohovky, váľandy a postele. V ponuke aj jedálenské sety, obývacie izby, študentské izby, kuchyne, stoličky a stoly. Na predajni je možnosť kúpiť akciový nábytok za najlepšie ceny.

Decodom – Námestovo

V Námestove nájdete spoločnosť Decodom v ktorej je možné nakúpiť nábytkový sortiment ako kuchynské linky, čalúnený nábytok, kancelársky nábytok, detské izby, predsiene, komody, matrace, rošty, stoly a stoličky, spálňový nábytok. Nábytok sa nachádza na ulici Miestneho priemyslu 1028. Personál je pripravený navrhnúť optimálne riešenie Vášho bývania.

MatraCentrum – Námestovo

V predajniach MatraCentrum zariadite svoju spálňu. Vyškolený personál Vám odporučí správny matrac, vankúš a rošt aby ste docielili zdravý a kvalitný spánok. Možnosť vyskúšať veľké množstvo matracov.