Predaj nábytku a bytových doplnkov

Otváracie hodiny, adresy, kontakty a ponuka tovaru od predajcov nábytku a bytových doplnkov
Hlavná stránka » Predajne nábytku v okrese: Ružomberok

R-nábytok – Ružomberok

Predajňa situovaná v centre mesta Ružomberok ponúka zariadenie do celého bytu od slovenských ale aj zahraničných výrobcov a taktiež široký sortiment doplnkového tovaru na ploche viac ako 700m2.

Prestige – Ružomberok

V Dome nábytku Prestige nájdete nábytok v akcií, letákové akcie, nábytok z vysokého lesku.

Bianca – Ružomberok

Slovenský výrobca sedacích súprav. Skrinky, postele, sedačky vyrábame na mieru.

Daza – Ružomberok

Spoločnosť Daza Vás pozýva navštíviť štyri predajne nábytku v Ružomberku, Žiline, Dolnom Kubíne a v Námestove. V predajniach nájdete všetky druhy nábytku od slovenských i zahraničných výrobcov.

Tempo Kondela – Ružomberok

Spoločnosť Tempo Kondela s.r.o., sa zaoberá predajom nábytku a bytových doplnkov už viac ako 20 rokov. Sieť maloobchodných predajní s nábytkom je zárukou kvalitných služieb. Srdečne Vás pozývame do predajne v Ružomberku ktorá sídli v obchodnom dome Jednota v Ružomberku.

Jysk – Ružomberok

Obchod s nábytkom a bytovými doplnkami Jysk má za cieľ predávať kvalitné výrobky lacnejšie ako konkurencia. Naším poznávacím znakom sú výhodné ponuky a množstvo akciových letákov. Nakupujeme vo veľkom a preto vieme zabezpečiť našim zákazníkom vždy nízku cenu. S našou ponukou si môžete vybaviť pracovňu, kúpeľňu, detskú izbu, jedáleň, okná, exteriér.

Decodom – Ružomberok

Dom nábytku Decodom sa nachádza v Ružomberku oproti Hypernove. Ponúkaný je široký sortiment kuchýň, stoličiek, obývačiek, čalúneného nábytku, spální, kancelárií ako aj študentského nábytku a ostatného nábytku, matracov a spotrebičov.