Predaj nábytku a bytových doplnkov

Otváracie hodiny, adresy, kontakty a ponuka tovaru od predajcov nábytku a bytových doplnkov
Hlavná stránka » Predajne nábytku v okrese: Banská Bystrica

SLOBYT – Banská Bystrica

Predaj slovenských sedacích súprav vo výbornej kvalite za fantastické ceny s možnosťou výberu poťahových látok.

Demi-Livi – Banská Bystrica (Fončorda)

U nás nájdete nábytok tradičný, moderný, luxusný, rustikálny. Snažíme sa vždy vyjsť v ústrety zákazníkom, či už širokým sortimentom alebo cenovými hladinami. Naši dodávatelia sú z Českej Republiky, Slovenskej Republiky a Poľska. Hlavným cieľom našej firmy je dosiahnuť konečnú spokojnosť klienta.

Demi-Livi – Banská Bystrica (Radvaň)

U nás nájdete nábytok tradičný, moderný, luxusný, rustikálny. Snažíme sa vždy vyjsť v ústrety zákazníkom, či už širokým sortimentom alebo cenovými hladinami. Naši dodávatelia sú z Českej Republiky, Slovenskej Republiky a Poľska. Hlavným cieľom našej firmy je dosiahnuť konečnú spokojnosť klienta.

Tempo Kondela – Banská Bystrica

Prevádzka zrušená! Predajňu Tempo-Kondela v Banskej Bystrici nájdete medzi McDonaldom a obchodnom centre Europa. Na predajni ponúkame široký výber nábytku a bytových doplnkov. Otváracie hodiny predajne sú od pondelka do piatku od 9:00 do 18:00 a v sobotu od 9:00 do 13:00.

Black Red White – Banská Bystrica

Predajným sortimentom predajnej siete s nábytkom Black Red White (BRW) sú kuchyne, predizby, skrine, sektorový nábytok, stolíky, detské izby, obývacie izby, spálne, obývacie steny a široká ponuka čalúneného nábytku. V ponuke sú klasické sedacie súpravy, rohové sedačky, rozkladacie pohovky. V ponuke nábytok všetkých vekových generácií. V predaji lacné kuchynské linky NIKA no v ponuke aj

Styler – Banská Bystrica

Výroba a následný predaj nábytku z masívu. Hlavným artiklom sú spálne, postele, lamelové rošty, matrace od firmy Purtex.

Merkury Market – Banská Bystrica

Merkury Market sa zaoberá predajom výrobkov pre zariadenie interiérov. Okrem kompletného sortimentu nábytku v ponuke bytové doplnky, záclony, koberce, lampy, kúpeľňové vybavenie, dvere, okná či podlahy. Merkury Market ponúka tovar za akciové ceny v akciových letákoch. Tovar odoberá od popredných výrobcov a dodávateľov nábytku a bytových doplnkov.

Phase – Banská Bystrica

Výroba a predaj kvalitných sedačiek a sedacieho nábytku. Ponúkame 4 ročnú záruku, možnosť 3D namodelovania sedačky s možnosťou výberu farby ešte pred kúpou. Možnosť online sledovania výrobného procesu sedačky. Obrovský výber poťahov – látok, koží či koženiek. Na každej prevádzke profesionálni predajcovia, ktorí ochotne pomôžu pri výbere Vašej vysnenej sedačky.

Hilkovič – Banská Bystrica

Výroba a predaj vstavaných skríň, šatníkov, posuvných dverí. Všetko vyrábame na mieru, len z kvalitných materiálov. V ponuke doplnky pre posuvné dvere, šatníky a vstavané skrine, z vymožeností vyberáme – fototapety, 3D efekty, Decoracryl, Rattan, Bambus, LED osvetlenie, plexisklá či zrkadlá. V našich štúdiách po celom Slovensku Vám pri navrhovaní Vašej vysnenej skrine, či šatníku