Predaj nábytku a bytových doplnkov

Otváracie hodiny, adresy, kontakty a ponuka tovaru od predajcov nábytku a bytových doplnkov
Hlavná stránka » Predajne nábytku v okrese: Dolný Kubín

Daza – Dolný Kubín

Spoločnosť Daza Vás pozýva navštíviť štyri predajne nábytku v Ružomberku, Žiline, Dolnom Kubíne a v Námestove. V predajniach nájdete všetky druhy nábytku od slovenských i zahraničných výrobcov.

Dalno – Dolný Kubín

Originálne kuchynské štúdio Dalno. Kvalitné kuchynské linky, vstavané skrine, postele od slovenského výrobcu Dalno. Poradenstvo a grafický návrh zdarma. Po dohode otvorené aj v sobotu. Nachádzame sa oproti TESCU.

Tempo Kondela – Dolný Kubín

Prevádzka zrušená! Tempo-Kondela ako dlhoročný predajca nábytku Vám ponúka na výstavnej ploche v Dolnom Kubíne nábytok od svetových výrobcov. Zárukou spokojnosti sú úspešné partnerské predajne s nábytkom po celej Slovenskej Republike.

Black Red White – Dolný Kubín

Predajným sortimentom predajnej siete s nábytkom Black Red White (BRW) sú kuchyne, predizby, skrine, sektorový nábytok, stolíky, detské izby, obývacie izby, spálne, obývacie steny a široká ponuka čalúneného nábytku. V ponuke sú klasické sedacie súpravy, rohové sedačky, rozkladacie pohovky. V ponuke nábytok všetkých vekových generácií. V predaji lacné kuchynské linky NIKA no v ponuke aj

Decodom – Dolný Kubín

Dom nábytku Decodom v ktorom je možné nakúpiť nábytkový sortiment ako kuchynské linky, čalúnený nábytok, kancelársky nábytok, detské izby, predsiene, komody, matrace, rošty, stoly a stoličky, spálňový nábytok. Personál je pripravený navrhnúť optimálne riešenie Vášho bývania.