Predaj nábytku a bytových doplnkov

Otváracie hodiny, adresy, kontakty a ponuka tovaru od predajcov nábytku a bytových doplnkov
Hlavná stránka » Predajne nábytku v okrese: Galanta

Nábytok Cafík – Galanta

Iný majú akcie my máme stále nízke ceny. To je heslo, ktoré naša firma presadzuje už od roku 1991. Naše skúsenosti hovoria, že spotrebiteľ potrebuje kvalitu za primeranú cenu výrobku. Dlhé roky sa snažíme vyhovieť potrebám našich zákazníkov širokou škálou nábytku a bytových doplnkov.

Vijama – Sereď

Naša firma sa zaoberá predajom nábytku, výrobou čalúneného nábytku. V ponuke máme 150 druhov poťahových látok. Na mieru sme schopní vyrobiť postele, váľandy, sedacie súpravy. Zo širokého výberu sektorového nábytku si môžete vytvoriť: spálne, jedálne, obývacie izby, detské izby, predsiene. Poradíme Vám pri výbere Vašej novej kuchyne. V ponuke máme sektorové zostavy a kompletné zostavy

Forró nábytok – Galanta

Predaj nábytku značky Black Red White (BRW) a nábytku od najväčších dodávateľov a výrobcov čalúneného a sektorového nábytku.

Drevona – Sereď

Ponúkame kompletný sortiment nábytku, ktorý je dostupný cez sieť našich predajní. Náš tím architektov Vám prezentuje nové trendy pre mladých ako aj pre náročných zákazníkov. V našej ponuke nechýba realizácia interiérov na kľúč.