Predaj nábytku a bytových doplnkov

Otváracie hodiny, adresy, kontakty a ponuka tovaru od predajcov nábytku a bytových doplnkov
Hlavná stránka » Predajne nábytku v okrese: Košice

Sanas – Košice

Ponúkame kompletný sortiment nábytku. U nás nájdete obývacie zostavy, čalúnený nábytok, jedálenské rozťahovacie stoly, predsiene, spálne a v našom kuchynskom štúdiu bohatú ponuku kuchynských liniek.

Beta nábytok – Košice

Slovenský výrobca sedacích súprav, pohoviek a postelí Vás pozýva na nákup do svojej maloobchodnej predajne nábytku v Košiciach.

Nábytok Kollárová – Košice

Predajňa je zameraná na predaj nábytku do celého bytu a poskytovanie služieb v interiérovom designe. Už 20 rokov ponúka svoje služby zákazníkom.

Nábytok Mirek – Košice

Predaj nábytku takmer 20 rokov na trhu. Zaoberáme sa predajom nábytku výhradne z masívu. V ponuke nájdete aj záhradný nábytok. Zariadenie spálni, jedálne, kuchyne. obývačky a vašej záhrady. Dosky, obklady, lišty, plotové dosky a iné polotovary.

Cheops nábytok – Košice

Dom kancelárskeho nábytku. Zákazková výroba, kancelárske kreslá, nábytok, kancelárske stoličky, kuchynské linky, vstavané skrine.

Italia style – Košice

Predajňa kvalitného talianskeho nábytku, kožených a látkových sedacích súprav a doplnkov. Ponúkame Vám taliansky klasický ale i moderný nábytok. Naša ponuka je určená tak pre náročných ako aj pre štandardných zákazníkov.

Oravec nábytok – Košice

Predaj nábytku – sedacie súpravy, pohovky, spálne, obývacie izby, detské izby, predsiene, postele, matrace, skrine, stoličky, komody pc stolíky, sektorový nábytok, jedálenské sety, kuchynské linky, nočné stolíky, taburetky a doplnky.

Interforma – Košice

Už 22 rokov sa staráme o pohodlie vašeho domova. Našou prioritou je, aby každý z Vás bol s našimi službami spokojný, nie len čo sa týka kvality zariadenia, ale aj s ústretovým prístupom zo strany naśich zamestnancov. Našou vizitkou je už druhá generácia nakupujúcich klientov, ktorí vyrastali v obklopení s naśim nábytkom a dnes sa