Predaj nábytku a bytových doplnkov

Otváracie hodiny, adresy, kontakty a ponuka tovaru od predajcov nábytku a bytových doplnkov
Hlavná stránka » Predajne nábytku v okrese: Liptovský Mikuláš

Lomi – Liptovský Mikuláš

Sme slovenský výrobca nábytku, ktorý ponúka kuchyne, skrine, komody, sedačky, obývačky, postele, detské izby, stoly, stoličky, nočné stolíky, kancelársky nábytok za poľské ceny.

Tempo Kondela – Liptovský Mikuláš

V areáli MODDOM ponúka nábytok Tempo-Kondela veľkú výstavu nábytku. Vystavené nájdete sedačky, pohovky, váľandy, čalúnené postele. V ponuke sektorový nábytok ale aj pevné zostavy za výborné ceny. Ak si nevyberiete zo širokej ponuky k dispozícií sú akciové letáky a katalógy.

Black Red White – Liptovský Mikuláš

Predajným sortimentom predajnej siete s nábytkom Black Red White (BRW) sú kuchyne, predizby, skrine, sektorový nábytok, stolíky, detské izby, obývacie izby, spálne, obývacie steny a široká ponuka čalúneného nábytku. V ponuke sú klasické sedacie súpravy, rohové sedačky, rozkladacie pohovky. V ponuke nábytok všetkých vekových generácií. V predaji lacné kuchynské linky NIKA no v ponuke aj

Merkury Market – Liptovský Mikuláš

Merkury Market sa zaoberá predajom výrobkov pre zariadenie interiérov. Okrem kompletného sortimentu nábytku v ponuke bytové doplnky, záclony, koberce, lampy, kúpeľňové vybavenie, dvere, okná či podlahy. Merkury Market ponúka tovar za akciové ceny v akciových letákoch. Tovar odoberá od popredných výrobcov a dodávateľov nábytku a bytových doplnkov.

Jysk – Liptovský Mikuláš

Obchod s nábytkom a bytovými doplnkami Jysk má za cieľ predávať kvalitné výrobky lacnejšie ako konkurencia. Naším poznávacím znakom sú výhodné ponuky a množstvo akciových letákov. Nakupujeme vo veľkom a preto vieme zabezpečiť našim zákazníkom vždy nízku cenu. S našou ponukou si môžete vybaviť pracovňu, kúpeľňu, detskú izbu, jedáleň, okná, exteriér.

Decodom – Liptovský Mikuláš

Predajňa Decodom sa nachádza pri Obchodnom dome TESCO. Ponúka široký škálu kuchýň od moderných po klasické kuchynské linky DECOSTART, DECOPLAN, MINIMAX, ktoré možno doplniť o kuchynské doplnky. Na výstavnej ploche tiež nájdete spálne, obývačky, detské izby, stoly a stoličky. Ak si neviete rady s návrhom naši poradcovia sú k dispozícií.

Mountfield – Liptovský Mikuláš

Široká ponuka záhradného nábytku z masívu, ľahkého hliníka a umelého ratanu. V ponuke kreslá, stoličky, lavice, ležadlá, stoly do záhrady a taburety.