Predaj nábytku a bytových doplnkov

Otváracie hodiny, adresy, kontakty a ponuka tovaru od predajcov nábytku a bytových doplnkov
Hlavná stránka » Predajne nábytku v okrese: Martin

Kučera nábytok – Martin

Ponúkame širokú ponuku nábytku a matracov od zahraničných výrobcov a dodávateľov ako: Materasso, Styller, Tellus, Kasvo, Meblohand, Perdomire, Nobyt, Tempo Kondela, Drevocal, Forte, Gumotex, Mebel.

Beta nábytok – Martin

Slovenský výrobca sedacích súprav, pohoviek a postelí Vás pozýva na nákup do svojej maloobchodnej predajne nábytku v Martine.

MAJSTER – Martin

Špecializujeme sa na predaj zdravotných ortopedických matracov s najvyššou zdravotnou certifikáciou a odborné poradenstvo v oblasti zdravého spánku, riešenia problémov s bolesťami chrbtice a dokonalým relaxom. V našom sortimente nájdete aj kvalitné celodrevené postele od slovenských výrobcov a mnoho užitočného pre dobrý a zdravý spánok.

Bianca – Martin

Slovenský výrobca sedacích súprav. Skrinky, postele, sedačky vyrábame na mieru.

Oresi – Martin

Spoločnosť Oresi sa zaoberá predajom kuchynských liniek. V ponuke sú kuchynské linky vo vysokej kvalite, za nízku cenu. Oresi kuchyne sú navrhované z dôrazom na funkčnosť a dizajn. Pri výrobe sú používané najmodernejšie stroje a technológie. V predajniach spoločnosti sú zamestnávaní skúsení predajcovia, ktorí Vám pomôžu navrhnúť kuchyňu podľa Vašich predstav.