Predaj nábytku a bytových doplnkov

Otváracie hodiny, adresy, kontakty a ponuka tovaru od predajcov nábytku a bytových doplnkov
Hlavná stránka » Predajne nábytku v okrese: Michalovce

Dekora – Michalovce

Široká ponuka nábytku na rozlohe 2200m². Firma Dekora spolupracuje s veľkým množstvom dodávateľov, v ponuke je zahrnutý široký výber sortimentu dreveného, sektorového, čalúneného a kancelárskeho nábytku od slovenských ale i zahraničných výrobcov.

Kostrej nábytok – Michalovce

Našim cieľom je poskytnúť zákazníkom kvalitný tovar a služby v oblasti predaja nábytku. Veľkú časť tovaru, ktorý máme vystavený na predajnej ploche, máme skladom.

Kostrej sedačky – Michalovce

Našim cieľom je poskytnúť zákazníkom kvalitný tovar a služby v oblasti predaja nábytku. Predajňa sa špecializuje na značku BRW a predaj kožených sedačiek.

Šuma nábytok – Michalovce

Predaj moderného a štýlového nábytku, bytových doplnkov. Zameranie na poskytovanie služieb v interiérovom designu a poradenstve.

Zama – Michalovce

ZAMA – Zapatický, predaj nábytku ponúka: sedacie súpravy, pohovky, postele a válendy, , nábytok na mieru, obývacie steny, komody, kuchyne na mieru, kuchyne s vysokým leskom, spálne, rohové lavice, drevený nábytok.

Sanas – Michalovce

Ponúkame kompletný sortiment nábytku. U nás nájdete obývacie zostavy, čalúnený nábytok, jedálenské rozťahovacie stoly, predsiene, spálne a v našom kuchynskom štúdiu bohatú ponuku kuchynských liniek.

RIM-SK – Michalovce

Kancelárske stoličky a kreslá, konferenčné sedenia, kancelársky nábytok. Návrh a montáž celých interiérov a kancelárií.