Predaj nábytku a bytových doplnkov

Otváracie hodiny, adresy, kontakty a ponuka tovaru od predajcov nábytku a bytových doplnkov
Hlavná stránka » Predajne nábytku v okrese: Rožňava

DOMUS nábytok – Plešivec

Sme dlhoročný predajca nábytku našou prioritou je poskytovať kvalitný tovar, ale aj služby v oblasti predaja nábytku a bytových doplnkov.

DOMUS nábytok – Rožňava

Sme dlhoročný predajca nábytku našou prioritou je poskytovať kvalitný tovar, ale aj služby v oblasti predaja nábytku a bytových doplnkov.

Lifa – Rožňava

Slovenský výrobca kuchynských liniek zo zameraním na kvalitu prevedenia a modernou technológiou výroby.

Beta nábytok – Rožňava

Slovenský výrobca sedacích súprav, pohoviek a postelí Vás pozýva na nákup do svojej maloobchodnej predajne nábytku v Rožňave.

Nábytok Prešov – Rožňava

Nábytok Prešov a.s. je najstarší predajca nábytku do domácností a kancelárie v regióne. Široká ponuka nábytku za najlepšie ceny na trhu úplne pre každého. Lacný nábytok do celého domu.

Black Red White – Rožňava

Predajným sortimentom predajnej siete s nábytkom Black Red White (BRW) sú kuchyne, predizby, skrine, sektorový nábytok, stolíky, detské izby, obývacie izby, spálne, obývacie steny a široká ponuka čalúneného nábytku. V ponuke sú klasické sedacie súpravy, rohové sedačky, rozkladacie pohovky. V ponuke nábytok všetkých vekových generácií. V predaji lacné kuchynské linky NIKA no v ponuke aj

Jysk – Rožňava

Obchod s nábytkom a bytovými doplnkami Jysk má za cieľ predávať kvalitné výrobky lacnejšie ako konkurencia . Naším poznávacím znakom sú výhodné ponuky a množstvo akciových letákov. Nakupujeme vo veľkom a preto vieme zabezpečiť našim zákazníkom vždy nízku cenu. S našou ponukou si môžete vybaviť pracovňu, kúpeľňu, detskú izbu, jedáleň, okná, exteriér.