Predaj nábytku a bytových doplnkov

Otváracie hodiny, adresy, kontakty a ponuka tovaru od predajcov nábytku a bytových doplnkov
Hlavná stránka » Predajne nábytku v okrese: Bratislava

Ambiente Design – Bratislava

V interiérovom štúdiu Ambiente Design nájdete luxusný nábytok prémiových svetových výrobcov akými sú Rubelli Casa, Ivano Redaelli, Christine Kröncke, Designers Guild, Jab Anstoetz, Pierre Frey, Thibaut, 101 Copenhagen alebo Bullfrog. Náš tím architektov a dizajnérov vám zabezpečí komplexný servis, ktorý zahŕňa meranie, navrhovanie interiéru, prípadne vizualizáciu a následnú realizáciu – všetko robené na mieru.

Nábytkové štúdio „Atmosfera“ – Bratislava

Nábytkové štúdio „Atmosfera“ – bolo vytvorené v roku 2019 tímom nadšencov. Rozhodli sme sa vytvoriť službu výroby skríň, ktorá v Európe ešte neexistuje. Začali sme s kuchyňami na mieru a potom sme rozšírili náš sortiment. Teraz sme pripravení na výrobu kuchýň, šatníkov a iného nábytku. Prioritou je pre nás rýchlosť a kvalita. Chápeme, že neradi

LAKŠMI – Bratislava

Sme spoločnosť ktorá sa zaoberá výrobou a predajom nábytku z Indie, našim zákazníkom ponúkame nábytok z Indického masívu palisander, mango a akácia. Z týchto materiálov vyrábame jedálenské stoly, stoličky, postele, šatníkové skrine, TV a konferenčné stolíky, komody, knižnice, nábytok do kancelárie a nábytok ako zariadenie reštaurácii, a mnoho iného….

Sendy nábytok – Bratislava

V našej predajni nábytku v Bratislave predávame: sedacie súpravy, matrace, stoličky, obývacie steny, konferenčné stolíky, komody, spálne, jedálne, sedacie vaky, detské izby, predsiene, kuchyne.

TOP SEDAČKY – Bratislava

Moderné kožené sedačky, klasické kožené sedačky, látkové sedačky, kožené postele, kožené kreslá, detské izby, nočné stolíky, konferenčné stolíky, matrace, stoličky.

Beta nábytok – Bratislava

Slovenský výrobca sedacích súprav, pohoviek a postelí Vás pozýva na nákup do svojej maloobchodnej predajne nábytku v Bratislave.

ASKO – Bratislava

Spoločnosť ASKO nábytok ponúka veľmi široký sortiment nábytku v modernom dizajne i klasickom prevedení. Ponúkame kompletný nábytkársky sortiment vrátane kancelárskeho nábytku a obrovský výber bytových doplnkov. Samozrejmosťou sú komplexné služby spotrebiteľom ako doprava, montáž, poradenstvo, splátkový predaj, zákaznícky servis.