Predaj nábytku a bytových doplnkov

Otváracie hodiny, adresy, kontakty a ponuka tovaru od predajcov nábytku a bytových doplnkov
Hlavná stránka » Predajne nábytku v okrese: Bratislava

Nábytkové štúdio „Atmosfera“ – Bratislava

Nábytkové štúdio „Atmosfera“ – bolo vytvorené v roku 2019 tímom nadšencov. Rozhodli sme sa vytvoriť službu výroby skríň, ktorá v Európe ešte neexistuje. Začali sme s kuchyňami na mieru a potom sme rozšírili náš sortiment. Teraz sme pripravení na výrobu kuchýň, šatníkov a iného nábytku. Prioritou je pre nás rýchlosť a kvalita. Chápeme, že neradi

LAKŠMI – Bratislava

Sme spoločnosť ktorá sa zaoberá výrobou a predajom nábytku z Indie, našim zákazníkom ponúkame nábytok z Indického masívu palisander, mango a akácia. Z týchto materiálov vyrábame jedálenské stoly, stoličky, postele, šatníkové skrine, TV a konferenčné stolíky, komody, knižnice, nábytok do kancelárie a nábytok ako zariadenie reštaurácii, a mnoho iného….

Sendy nábytok – Bratislava

V našej predajni nábytku v Bratislave predávame: sedacie súpravy, matrace, stoličky, obývacie steny, konferenčné stolíky, komody, spálne, jedálne, sedacie vaky, detské izby, predsiene, kuchyne.

TOP SEDAČKY – Bratislava

Moderné kožené sedačky, klasické kožené sedačky, látkové sedačky, kožené postele, kožené kreslá, detské izby, nočné stolíky, konferenčné stolíky, matrace, stoličky.

Beta nábytok – Bratislava

Slovenský výrobca sedacích súprav, pohoviek a postelí Vás pozýva na nákup do svojej maloobchodnej predajne nábytku v Bratislave.

ASKO – Bratislava

Spoločnosť ASKO nábytok ponúka veľmi široký sortiment nábytku v modernom dizajne i klasickom prevedení. Ponúkame kompletný nábytkársky sortiment vrátane kancelárskeho nábytku a obrovský výber bytových doplnkov. Samozrejmosťou sú komplexné služby spotrebiteľom ako doprava, montáž, poradenstvo, splátkový predaj, zákaznícky servis.

Drevona – Bratislava

Ponúkame kompletný sortiment nábytku, ktorý je dostupný cez sieť našich predajní. Náš tím architektov Vám prezentuje nové trendy pre mladých ako aj pre náročných zákazníkov. V našej ponuke nechýba realizácia interiérov na kľúč.