Predaj nábytku a bytových doplnkov

Otváracie hodiny, adresy, kontakty a ponuka tovaru od predajcov nábytku a bytových doplnkov
Hlavná stránka » Predajne nábytku v okrese: Čadca

Ekonábytok – Čadca

Vyrábame a predávame nábytok zo smrekového, borovicového, bukového a dubového dreva. Pri výrobe nábytku používame osobitne triedený výberový materiál. Nábytok je celodrevený, nepoužívame žiadne náhrady dreva. Okrem nábytku predávame aj doplnkový sortiment: zdravotné matrace, pevné a polohovateľné rošty a bytové doplnky.

STYL – Čadca

Ponúkame masívny štýlový a rustikálny nábytok z Belgicka, Holandska, Rumunska a Srbska: sedacie súpravy, komody, skrine, skrinky, steny, stolíky, stoly, stoličky, obrazy, lampy tifany, lustre, hodiny, porcelán kombinovaný s bronzom, zrkadlá a taktiež dovážame lacný masívny holandský nábytok.

Miška nábytok – Čadca

Štefánia Cyprichová MIŠKA – dlhoročný predajca širokého sortimentu bytového nábytku v Čadci.

Lomi – Čadca

Sme slovenský výrobca nábytku, ktorý ponúka kuchyne, skrine, komody, sedačky, obývačky, postele, detské izby, stoly, stoličky, nočné stolíky, kancelársky nábytok za poľské ceny.

Drevona – Čadca

Ponúkame kompletný sortiment nábytku, ktorý je dostupný cez sieť našich predajní. Náš tím architektov Vám prezentuje nové trendy pre mladých ako aj pre náročných zákazníkov. V našej ponuke nechýba realizácia interiérov na kľúč.

Dalno – Čadca

Partnerská predajňa AGE Tech ponúka produkty spoločnosti Dalno. Kvalitné kuchynské linky, vstavané skrine, postele od slovenského výrobcu Dalno. Poradenstvo zdarma, návrh kuchynskej linky. Po dohode otvorené aj v sobotu.

Black Red White – Čadca

Predajným sortimentom predajnej siete s nábytkom Black Red White (BRW) sú kuchyne, predizby, skrine, sektorový nábytok, stolíky, detské izby, obývacie izby, spálne, obývacie steny a široká ponuka čalúneného nábytku. V ponuke sú klasické sedacie súpravy, rohové sedačky, rozkladacie pohovky. V ponuke nábytok všetkých vekových generácií. V predaji lacné kuchynské linky NIKA no v ponuke aj