Predaj nábytku a bytových doplnkov

Otváracie hodiny, adresy, kontakty a ponuka tovaru od predajcov nábytku a bytových doplnkov
Hlavná stránka » Predajne nábytku v okrese: Hlohovec

Eben – Hlohovec

Predaj nábytku a bytových doplnkov od slovenských a zahraničných výrobcov.

ART nábytok – Hlohovec

Sedacie súpravy za najnižšie ceny jedine u nás. Viac ako 100 modelov sedacích súprav. Tovar ihneď k odberu. Doprava na vybrané modeli do 10 km zadarmo. Okrem sedacích súprav v ponuke nábytok všetkého druhu.

Drevbyt – Hlohovec

DREVBYT predáva slovenský nábytok ako botníky, skrine, predsiene, stoly, stoličky, kuchynské linky. Možnosť vyhotovenia nábytku podľa želania.

Srnka kuchyne – Hlohovec

Naše kuchynské štúdio ponúka štandardne, ekonomické a luxusné kuchyne z tých najkvalitnejších materiálov. Samozrejmosťou je 3D návrh kuchynskej linky.

Dalno – Hlohovec

Franchisingové kuchynské štúdio Dalno. Kvalitné kuchynské linky, vstavané skrine, postele od slovenského výrobcu Dalno.

Jysk – Hlohovec

Obchod s nábytkom a bytovými doplnkami Jysk má za cieľ predávať kvalitné výrobky lacnejšie ako konkurencia. Naším poznávacím znakom sú výhodné ponuky a množstvo akciových letákov. Nakupujeme vo veľkom a preto vieme zabezpečiť našim zákazníkom vždy nízku cenu. S našou ponukou si môžete vybaviť pracovňu, kúpeľňu, detskú izbu, jedáleň, okná, exteriér.

Segum – Hlohovec

Štúdio zdravého spánku, pružinové matrace, sendvičové matrace, detské matrace, lamelové rošty, anatomické vankúše, drevené postele a komody, čalúnené postele.