Predaj nábytku a bytových doplnkov

Otváracie hodiny, adresy, kontakty a ponuka tovaru od predajcov nábytku a bytových doplnkov
Hlavná stránka » Predajne nábytku v okrese: Levice

Elpo – Levice

Firma Elpo s.r.o., patrí medzi najväčšie firmy zaoberajúce sa distribúciou nábytku po celom Slovenskú. Má tri vlastné predajne kde je kvalita rozhodujúcim elementom. Cieľom je priniesť harmóniu do Vašich domov.

Santal – Dolná Seč

Výroba nábytku s možnosťou navštíviť showroom v obci Dolná Seč pri Leviciach.

Xanto – Levice

Prevádzka zrušená! Zákazníci si u nás môžu vybrať zariadenie do interiéru v ponuke sú kuchynské linky, obývacie steny, detské izby, spálne.

Drewmax – Levice

Nábytok je vyrobený z masívneho borovicového dreva. Je možnosť namerenia na farby jelša, orech a dub. Príplatok za morenie je 10% z ceny výrobku. Na žiadosť vyrobíme aj nábytok na mieru. Možnosť zakomponovať prvky ratanu alebo skla. Predajňu nájdete v obchodnom dome Dituria.

ART nábytok – Levice

Sedacie súpravy za najnižšie ceny jedine u nás. Viac ako 100 modelov sedacích súprav. Tovar ihneď k odberu. Doprava na vybrané modeli do 10 km zadarmo. Okrem sedacích súprav v ponuke nábytok všetkého druhu.

Tempo Kondela – Levice

Predajňu Tempo-Kondela v Leviciach nájdete v bývalých tabakových závodoch na Kalnickej ceste č.8 kde ponúkame široký výber nábytku a taktiež bytové doplnky, ktoré sa hodia do domu či bytu. Obľúbené sedačky, pohovky, váľandy a postele. V ponuke aj rohové lavice, obývacie izby, detské izby, kuchynské linky sektorové.