Predaj nábytku a bytových doplnkov

Otváracie hodiny, adresy, kontakty a ponuka tovaru od predajcov nábytku a bytových doplnkov
Hlavná stránka » Predajne nábytku v okrese: Malacky

Nábytok a Bazár – Malacky

Firma Nábytok a Bazár sa predajom nábytku zaoberá už od roku 2000 a za toto obdobie sa spoločnosti podarilo vypracovať si stabilnú pozíciu na slovenskom trhu. Portfólio ponúkaných výrobkov tvoria predovšetkým štandardné nábytkové zostavy pre všetky typy miestností, bytové doplnky, dekorácie a vstavané súpravy.

Nábytok Design – Malacky

Špecializujeme sa na zhotovenie nábytku na mieru: kuchynské linky, vstavané skrine, šatníky, predsiene, postele, obývacie a spálňové zostavy. Okrem toho u nás nájdete aj nábytok z masívu zn. Styler, matrace značiek Purtex a Dřevočal, ďalej sektorový, kancelársky, čalúnený aj iný nábytok. Služby pri zhotovení nábytku na mieru poskytujeme “ od zamerania po montáž“. Atypicky vieme

Zanara – Malacky

Exkluzívny ratanový nábytok do záhrady s nádychom luxusu a moderným dizajnom Vám prinesie potešenie, ktoré Vám nezaručí žiadny iný záhradný nábytok.

Möbel Hoff – Zohor

Nábytok MÖBEL HOFF má vo svojej ponuke: obývacie steny, sedacie súpravy, spálne, postele, matrace, lamelové rošty, detské a študentské izby, pohovky, kuchyne,jedálenské stoly a stoličky, rohové lavice, stoličky, pracovne, kancelárske stoličky, PC stolíky, predsieňový nábytok, vaky na sedenie. Medzi overených a kvalitných dodávateľov patria: Magniflex, Ponsel,Jitona, Alples, Gumotex, Rom.

Black Red White – Malacky

Predajným sortimentom predajnej siete s nábytkom Black Red White (BRW) sú kuchyne, predizby, skrine, sektorový nábytok, stolíky, detské izby, obývacie izby, spálne, obývacie steny a široká ponuka čalúneného nábytku. V ponuke sú klasické sedacie súpravy, rohové sedačky, rozkladacie pohovky. V ponuke nábytok všetkých vekových generácií. V predaji lacné kuchynské linky NIKA no v ponuke aj