Predaj nábytku a bytových doplnkov

Otváracie hodiny, adresy, kontakty a ponuka tovaru od predajcov nábytku a bytových doplnkov
Hlavná stránka » Predajne nábytku v okrese: Nové Mesto nad Váhom

Tilia – Nové Mesto nad Váhom

Výroba a predaj nábytku. Predaj priemyselného kovania. Výroba interiérov a sektorového nábytku. Vybavenie pre kancelárie a hotely. Okrem klasického nábytku ponúkame aj dvere, schody, záhradný nábytok, drevostavby, kovový nábytok. Predaj drevotriesky, ABS pásky a iné potreby pre stolársku výrobu.

Novobyt – Nové Mesto nad Váhom

Na našich predajniach možnosť vidieť väčšinu výrobkov od dodávateľov ako Antares – české kancelárske stoličky, Arten – české lavice a konferenčné stolíky, Beta Trenčín – slovenské sedačky, Bodnar – čalúnený nábytok, Bradop – výrobca čalúneného nábytku, CA Komfort – moderný nábytok, ELBYT – veľkoobchod s nábytkom, FAMM Humenné, Forte -nábytok, Hobis – český kancelársky nábytok,

Nábytok Nika – Nová Dubnica

Predajňa nábytku Nika Vám ponúka slovenské aj zahraničné výrobky z čalúneného a dreveného nábytku. V ponuke sú výrobky moderného nábytku a účelového bývania.

Woodservice – Hrušové

Sme výrobca kuchynských liniek, vstavaných skríň, ale i kompletného vybavenia nábytku do kancelárií, predajní, barov a reštaurácií. Možnosť navštíviť naše showroomy v Trenčíne, Bratislave a výrobných priestoroch v obci Hrušové.