Predaj nábytku a bytových doplnkov

Otváracie hodiny, adresy, kontakty a ponuka tovaru od predajcov nábytku a bytových doplnkov
Hlavná stránka » Predajne nábytku v okrese: Nové Zámky

Eliška – Nové Zámky

Kuchynské linky, kancelársky nábytok, nábytok do predajní a zákazková výroba nábytku zameranie a montáž.

Mozaika – Šurany

Výroba a predaj čalúneného nábytku a bytových doplnkov. Ponúkame výrobu kuchynských liniek na mieru, výrobu vstavaných skríň, obývacieho a spálňového nábytku, zariaďovanie interiérov hotelov, barov, škôl, kancelárskych priestorov, sociálnych zariadení.

NZ Interiér – Nové Zámky

Predaj detského nábytku, kuchynských liniek, obývacích stien, sedacích súprav, spální, stolov a stoličiek. Poskytujeme aj návrh kuchýň a interiérov zabezpečujeme montáž dopravu.

Style – Nové Zámky

Naša firma pracuje s nábytkom vyše 20 rokov. Spolupracujeme s mnohými slovenskými a zahraničnými výrobcami a dodávateľmi. Špecializujeme sa aj na štýlový nábytok vyrábaný v Taliansku. V predajni sa nachádza výstava štýlového nábytku.

RC nábytok – Šurany

RC furniture – Váš výrobca nábytku. V ponuke kuchyne: moderné, murované, vidiecke, rustikálne. Zariadenie kancelárií a výroba šatníkov a vstavaných skríň.

Beta nábytok – Nové Zámky

Slovenský výrobca sedacích súprav, pohoviek a postelí Vás pozýva na nákup do svojej maloobchodnej predajne nábytku v Nových Zámkoch.

ART nábytok – Nové Zámky

Sedacie súpravy za najnižšie ceny jedine u nás. Viac ako 100 modelov sedacích súprav. Tovar ihneď k odberu. Doprava na vybrané modeli do 10 km zadarmo. Okrem sedacích súprav v ponuke nábytok všetkého druhu.

Nábytok Halász – Nové Zámky

Firma s 20 ročnou tradíciou ponúka vo svojich predajniach: kuchyne, obývacie steny, spálne, postele, matrace, nočné stolíky, sedacie súpravy, čalúnené postele, kreslá, pohovky, taburetky, detský nábytok, študentský nábytok, sektorový nábytok, botníky, komody, predsiene, masívny nábytok, koberce, lampy, štýlový nábytok, TV stolíky, kuchynské lavice, kuchynské sety, stoly, stoličky a kúpeľňový nábytok.