Predaj nábytku a bytových doplnkov

Otváracie hodiny, adresy, kontakty a ponuka tovaru od predajcov nábytku a bytových doplnkov
Hlavná stránka » Predajne nábytku v okrese: Pezinok

Lauder – Pezinok

Ponúkame rôzne štýly nábytku – moderný, retro, štýlový, koloniálny, luxusný. Sme certifikovaný špecialisti na zdravý spánok zastupujeme najväčšieho európskeho výrobcu matracov. Našim cieľom je zabezpečiť to najlepšie za najvýhodnejšiu cenu podľa vkusu zákazníka.

BAU MÖBEL – Pezinok

Partnerská predajňa DECODOM v Pezinku – Ponúkame kuchyne DECO PLAN – Trend, Klasik, Rustika, Modern, ktoré navrhujeme v grafickom programe. Okrem kuchýň DECO PLAN ponúkame aj tzv. blokové kuchyne MINIMAX v najprístupnejších cenových úrovniach. Ďalej ponúkame obývačky, spálne, detské izby, pracovne, predsiene a iný nábytok. Zdravotné matrace Materasso, spotrebiče Whirlpool a Nardi, drezy a batérie

3de creative – Pezinok

Pozývame Vás do kuchynského a interiérového štúdia. Našou prioritou sú projektované kuchynské linky od slovenského výrobcu Trenab. Zákazníkom poskytujeme komplexný servis od konzultácií na začiatku, cez poradenstvo a spracovanie vizualizácií až po odbornú montáž a následný záručný a pozáručný servis.

Colony – Pezinok

Koloniálny nábytok a bytové doplnky. Nábytok vyrábaný z exotických drevín. Showroom v Cargo Centrum – Pezinok. Pred návštevou sa treba telefonicky oznámiť.

Rolkom – Pezinok

Špecializujeme sa na vstavané skrine a šatník na mieru. No v ponuke nechýbajú ani slovenské kuchynské linky a sedačky od BETA Trenčín a BAS Žilina.