Predaj nábytku a bytových doplnkov

Otváracie hodiny, adresy, kontakty a ponuka tovaru od predajcov nábytku a bytových doplnkov
Hlavná stránka » Predajne nábytku v okrese: Prešov

Kuchyne Sagitárius – Prešov

Predaj moderných slovenských kuchýň robených na mieru s použitím najkvalitnejších materiálov. Záruka na naše kuchyne až 7 rokov.

TOP SEDAČKY – Prešov

Moderné kožené sedačky, klasické kožené sedačky, látkové sedačky, kožené postele, kožené kreslá, detské izby, nočné stolíky, konferenčné stolíky, matrace, stoličky.

JOMA nábytok – Prešov

Firma Joma Nábytok pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993. Spolupracujeme s najväčšími výrobcami nábytku na Slovensku ako sú: FINES Žilina, MEUBLE Dubnica nad Váhom, FIT MOBEL Dunajská Streda, NDHMARKET Spišská Nová Ves, SKIPPI Nitra, DECODOM Topoľčany a veľa ďalších výrobcov. Naša ponuka nábytku od výrobcov obsahuje široký sortiment tovaru.

Nobyt (VOX nábytok) – Prešov

Kompletný sortiment nábytku. Salón VOX-u a expozície značkových nábytkov pre Vaše pohodlné a kvalitné bývanie z kolekcie Nobyt Comfort. To všetko na viac ako 2000 m2.

Romanza – Prešov

Výroba kovaných, romantických postelí. Kuchynské a nábytkové štúdio so zákazkovou výrobou. Otváracie hodiny na zavolanie.

Bearda – Prešov

Predaj nábytku, sedacích súprav, kuchynských liniek, študentských izieb, sektorového nábytku, postele na mieru, rošty, ortopedické matrace, predsiene a doplnkov, garniží.

DN nábytok – Prešov

Predajňa s nábytkom v obchodnom dome Rozvoj ponúka: sedacie súpravy, pohovky, postele, kuchynské linky, stoly, obývacie izby, predsieňové zostavy, stoličky, kreslá.

Šuma nábytok – Prešov

Predaj moderného a štýlového nábytku, bytových doplnkov. Zameranie na poskytovanie služieb v interiérovom designu a poradenstve.