Predaj nábytku a bytových doplnkov

Otváracie hodiny, adresy, kontakty a ponuka tovaru od predajcov nábytku a bytových doplnkov
Hlavná stránka » Predajne nábytku v okrese: Topoľčany

RICO interiér – Topoľčany

Ústrednú ponuku tvoria dvere, podlahy a spálne, vstavané skrine a postele alebo sedacie súpravy. Z doplnkov sme odborníkom na svietidlá, kovania a kľučky.

Alva – Topoľčany

Rustikálny nábytok z dubového a bukového dreva. V ponuke masív dub rustikál, dub tmavý, čerešňa (cherry). Možnosti zariadenia: obývacie izby, jedálny, spálne študentské izby, chodby, pracovne, rohové lavice.

Nábytok Šinská – Topoľčany

Výroba a predaj čalúneného nábytku. Pohovky, dvojkreslá, manželské postele, sedacie súpravy pre celú rodinu. Výroba čalúneného nábytku aj na zákazku.

CA komfort – Topoľčany

Predaj masívneho a čalúneného nábytku, predaj kvalitných matracov so zdravotnou certifikáciou značky MAGNIFLEX.

KMK Kinček – Topoľčany

Firma s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami, vlastnými priestormi a skladmi. Máme vlastnú dopravu a vyškolených zamestnancov. Preto sme schopní zabezpečiť nadštandardné služby pre bývanie. V ponuke máme cenovo výhodný nábytok.

Milénium Šípoš – Topoľčany

Milénium – Šípoš sedacie súpravy výroba a následný predaj. Vyrábame sedačky aj na mieru s možnosťou výberu z množstva látok alebo koží.

Interstyle – Ludanice

Predajňa v Ludeniciach pri ceste Nitra – Topoľčany kde je v ponuke široký sortiment sedacích súprav s možnosťou úpravy rozmerov podľa Vašich požiadaviek, výberom z viac ako 500 druhov látkových alebo kožených poťahov. Samozrejmosťou je doprava za bezkonkurenčné ceny.