Predaj nábytku a bytových doplnkov

Otváracie hodiny, adresy, kontakty a ponuka tovaru od predajcov nábytku a bytových doplnkov
Hlavná stránka » Predajne nábytku v okrese: Trenčín

Möbelix – Trenčín

Möbelix ponúka viac ako 2500 kusov nábytku a bytových doplnkov vo svojich predajniach a na internete. V ponuke je všetko od kobercov, textilného tovaru, osvetlenia až po nábytok pre zariadenie bytu alebo domu. Výhodou nákupu v nábytku Möbelix je, že tovar si môžete vziať priamo z predajne, čo platí aj pre väčšinu nábytkového tovaru.

Nábytok BETÁK – Trenčianska Turná

Zariadime celý byt alebo dom, kvalitným slovenským nábytkom! Slovenské sedačky, postele, matrace, spálne, kuchyne a nábytok, ktorý vyhovuje vášmu vkusu a štýlu. Všetko aj NA MIERU. V našej predajni môžete vyskúšať až 70 vystavených typov sedačiek, ihneď k odberu. Odborne vám poradíme. Príďte si vyskúšať a vybrať!

UNI MIER – Trenčín

Špecializujeme sa na predaj nábytku a zariaďovanie interiérov sme schopný zabezpečiť grafické návrhy na mieru a taktiež montáž nábytku. Predajňa v obchodnom dome Úspech je k dispozícií na Zlatovskej ceste v Trenčíne. Tím odborníkov Vám pomôže navrhnúť vybavenie Vašej domácnosti podľa Vašich predstáv.

Daško – Trenčín

Navštívte predajňu v Trenčíne len 100m od obchodného centra MAX na ulici Pod Sokolice 12. Na expozičnej ploche 3000m2 na Vás čaká sortiment nábytku ako: pohovky, postele, matrace, obývačky, detské izby, skrine, sedačky, predsiene, vstavané skrine a možnosť zhotoviť nábytok na mieru. Máme široký výber od tých najkvalitnejších výrobcov. Všetky nábytky ponúkame v tých najlepších

Nábytok Mrázik – Trenčín

Predaj nábytku v priestoroch bývalého kultúrneho domu Old Herold. K odberu ihneď: obývačky, postele, kuchyne stoly a stoličky, sedačky.

Centro Mobili – Trenčín

Dovážame len kvalitný taliansky nábytok. Taliansky dizajn je suverénne na čele svetového trhu s nábytkom. V priestoroch Centromobili sa nachádza nábytok od 25 renomovaných výrobcov klasického a moderného nábytku z mnohých oblastí Talianska. Nájdete u nás bohatý výber jedální, obývacích zostáv, spálni, matracov, sedacích súprav, detských a študentských izieb, pracovní, kuchynských liniek.

TOP izby – Trenčín

Predávame detský nábytok a doplnky k detským izbám. Máme kamenný obchod v Trenčíne ( Veľké Bierovce 24) asi dva kilometre z diaľnice smer Prievidza alebo smer Laugarício.

DOMinteriér – Trenčín

Predaj vstavaných skríň, ručne maľovaných obrazov, kvalitné sedacie súpravy, jedálenské súpravy, konferenčné stolíky. Predaj taktiež kvalitných matracov Materasso.

Beta nábytok – Trenčín

Slovenský výrobca sedacích súprav, pohoviek a postelí Vás pozýva na nákup do svojej maloobchodnej predajne nábytku v Trenčíne.

Drewmax – Trenčín

Nábytok je vyrobený z masívneho borovicového dreva. Je možnosť namerenia na farby jelša, orech a dub. Príplatok za morenie je 10% z ceny výrobku. Na žiadosť vyrobíme aj nábytok na mieru. Možnosť zakomponovať prvky ratanu alebo skla. Predajňu nájdete v obchodnom dome Prior.