Predaj nábytku a bytových doplnkov

Otváracie hodiny, adresy, kontakty a ponuka tovaru od predajcov nábytku a bytových doplnkov
Hlavná stránka » Predajne nábytku v okrese: Trnava

Rstudio interiérový dizajn – Trnava

NÁVRHY A REALIZÁCIE INTERIÉROV NA MIERU Návrhy a realizácie firemných a súkromných priestorov. 3D návrh, výroba nábytku, dodanie, montáž a dlhodobý servis. Kancelársky nábytok, manažérsky nábytok, recepcie, zariadenie ambulancií, čakární, ergonomické stoličky a sedenie

Sfinga – Trnava

Nábytok Sfinga ponúka svoje služby od roku 2006. Cieľom je osloviť všetkých, ktorí si chcú vytvoriť príjemný domov. Ponúka tovar od slovenských výrobcov a zahraničných dodávateľov. Pre uspokojenie požiadaviek zákazníkov ponúka výrobu nábytku na mieru.

PNT nábytok (Paulínska) – Trnava

Firma P.N.T ponúka najväčší sortiment nábytku v Trnavskom kraji už 15 rokov. Je členom Asociácie slovenských obchodníkov s nábytkom.

PNT nábytok (Veterná) – Trnava

Firma P.N.T ponúka najväčší sortiment nábytku v Trnavskom kraji už 15 rokov. Je členom Asociácie slovenských obchodníkov s nábytkom.

Quality – Trnava

Spálňové štúdio – Quality. Zaoberáme sa predajom kvalitného značkového spálňového nábytku z masívneho dreva, masívneho kovu (ručne kované) a nábytku z lamina prevažne od slovenských a českých výrobcov. Ďalej sa zaoberáme predajom špičkových ortopedických matracov, anatomických vankúšov a kvalitných prikrývok z dutého vlákna. Náš nábytok nie je len pre domácnosti, ale aj pre zariadenie hotelov,

Sconto – Trnava

Ponúkame rôzny dizajn nábytku, ktorý uspokojí akéhokoľvek zákazníka. Veľkú časť nábytku máme skladom a môžete si ho ihneď odviesť. Zaručujeme najnižšie ceny nábytku. Máme široký výber a nízke ceny. Na predajni nájdete široký výber doplnkov a dekoračných predmetov.