Predaj nábytku a bytových doplnkov

Otváracie hodiny, adresy, kontakty a ponuka tovaru od predajcov nábytku a bytových doplnkov
Hlavná stránka » Predajne nábytku v okrese: Žiar nad Hronom

Siberon – Žiar nad Hronom

Kvalitný nábytok za nízke ceny, široký výber sedacích súprav, obývacích izieb, kuchynských liniek. Ponúkame taktiež dopravu po celej SR. Nákup cez splátkový systém Quatro.

Alfréd Zorda BÝVANIE – Žiar nad Hronom

V našej predajni ponúkame široký sortiment nábytku hlavne z produkcie renomovaných slovenských výrobcov, ale i zo zahraničia. Taktiež ponúkame i výrobu atypických skriniek, regálov, stolov, políc a iného nábytku, podľa osobitných požiadaviek a predstáv zákazníka.

ART nábytok – Žiar nad Hronom

Sedacie súpravy za najnižšie ceny jedine u nás. Viac ako 100 modelov sedacích súprav. Tovar ihneď k odberu. Doprava na vybrané modeli do 10 km zadarmo. Okrem sedacích súprav v ponuke nábytok všetkého druhu.

Brik – Kremnica

Ponúkame vlastnú kolekciu slovenského nábytku pod značkou BRIK. Vyrábame nábytok najvyššej kvality. Realizujeme výrobu atypických prvkov. Zariadime každý bytový aj nebytový priestor podľa želania klienta.

Danko kuchyne – Žiar nad Hronom

Hlavným predajným artiklom spoločnosti Danko kuchyne je Výroba kuchynských liniek na mieru.Vďaka dlhoročným skúsenostiam ponúka kvalitný nábytok so širokou škálou materiálov. V ponuke aj interiérové dvere, vstavané skrine,kúpeľňový nábytok.