Predaj nábytku a bytových doplnkov

Otváracie hodiny, adresy, kontakty a ponuka tovaru od predajcov nábytku a bytových doplnkov
Hlavná stránka » Predajne nábytku v okrese: Senec

Josk – Senec

V ponuke pohovky, stoličky, sektorový nábytok, sedacie súpravy široký výber látok zo vzorkovníka. Možnosť kúpiť aj vystavený tovar. V predajni je možné objednať sedačku podľa vlastných predstáv. Z výrobcov preferujeme výrobcov ako SKIPPI, DREVONA GROUP, BOGFRAN, BLACK RED WHITE. Dodacia doba nábytku od 1-4 týždňov.

Hollex Luxury Living – Ivanka pri Dunaji

Luxusný nábytok, ktorý osloví aj tých najnáročnejších ľudí. Detailne spracovaný moderný nábytok môžete vidieť ak navštívite showroom na Nádražnej ulici v Ivanke pri Dunaji.

K2K interiér – Senec

Povedzte nám svoju predstavu o bývaní a my Vám ju zrealizujeme. Sme autorizovaný partner spoločnosti Komandor.

Bazár nábytku – Most pri Bratislave

Bazár nábytku – ponúkame použitý nábytok v zachovalom stave z ktorého možno zariadiť dom, byt, firmu, chatu. Predajňa sa nachádza na Bratislavskej ulici č.83 v obci Most pri Bratislave celková rozloha na ktorej je ponúkaný nábytok je na 700m2.

Dalno – Senec

Franchisingové kuchynské štúdio Dalno. Kvalitné kuchynské linky, vstavané skrine, postele od slovenského výrobcu Dalno.

Eden Domus – Senec

V našej ponuke nájdete široký výber sedacích súprav rôznych prevedení a rozmerov od renomovaných talianskych a srbských výrobcov. Kvalitné sedacie súpravy za zvýhodnené ceny a najnovšie modely.

M-Variant – Rovinka

Sídlo a centrálny sklad nábytku M-Variant, ktorý ponúka nábytok z masívneho dreva. Vyrábame a predávame originálny nábytok z pravého dreva smrek, buk, jaseň, dub.