Predaj nábytku a bytových doplnkov

Otváracie hodiny, adresy, kontakty a ponuka tovaru od predajcov nábytku a bytových doplnkov
Hlavná stránka » Predajne nábytku v okrese: Zvolen

Fraxis – Zvolen

Prevádzka zrušená! Kompletné riešenia kuchýň a interiérov. Štúdio sa nachádza medzi mestskou tržnicou a domom služieb vo Zvolene

Siberon – Zvolen

Kvalitný nábytok za nízke ceny, široký výber sedacích súprav, obývacích izieb, kuchynských liniek. Ponúkame taktiež dopravu po celej SR. Nákup cez splátkový systém Quatro.

Beta nábytok – Zvolen

Slovenský výrobca sedacích súprav, pohoviek a postelí Vás pozýva na nákup do svojej maloobchodnej predajne nábytku vo Zvolene.

D-Nábytok – Zvolen

Značka D-NÁBYTOK garantuje kvalitné služby, serióznosť a spoľahlivosť pri zariaďovaní bytových, pracovných a verejných interiérov. Ponúkame široký sortiment tovaru z pohľadu typu, dizajnu i ceny. Snažíme sa uspokojiť potreby a požiadavky rôznych cieľových skupín zákazníkov. Pestrá ponuka kvalitného tovaru od slovenských výrobcov, kultivovaná a podnetná prezentácia spolu s komplexnosťou a spoľahlivosťou služieb. Naše predajne sa

Xanto – Zvolen

Na svojej predajnej ploche ponúkame širokú paletu svietidiel, stolov a stoličiek v ponuke sú aj matrace, čalúnený a sektorový nábytok. Môžete využiť kompletné služby pri zariaďovaní interiéru.

Nabimex – Zvolen

Nábytok Nabimex na svojich predajniach vo Zvolene, Krupine a v Šahách ponúka nábytok od rôznych výrobcov. V ponuke nájdete nábytok za akciové ceny a taktiež širokú ponuku parkiet. Na všetkých predajniach je možné nakupovať cez splátkové spoločnosti Quatro, Cetelem, Home Kredit.